Ostatni próbny sprawdzian, który nasi uczniowie pisali miesiąc temu uplasował szkołę w czwartym staninie. Dziś, w słoneczne przedpołudnie pierwszego kwietnia 2014 r. nasi uczniowie walczyli o punkty z czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystania wiedzy w praktyce podczas sprawdzianu organizowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Rok 2014 to ostatni rok, w którym zadania zostały podzielone na takie umiejętności (standardy). Jak sobie poradzili i jak trudny okazał się sprawdzian dla uczniów z całej Polski wiadomo będzie na przełomie maja i czerwca. Podczas najbliższych zajęć informatyki uczniowie otrzymają kody dostępów do platformy z wynikami CKE. Skorzystają z nich już wkrótce - sprawdzą w ten sposób swoje wyniki.Sprawdzian szóstoklasisty
Ostatni próbny sprawdzian, który nasi uczniowie pisali miesiąc temu uplasował szkołę w czwartym staninie. Dziś, w słoneczne przedpołudnie pierwszego kwietnia 2014 r. nasi uczniowie walczyli o punkty z czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystania wiedzy w praktyce podczas sprawdzianu organizowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Rok 2014 to ostatni rok, w którym zadania zostały podzielone na takie umiejętności (standardy). Jak sobie poradzili i jak trudny okazał się sprawdzian dla uczniów z całej Polski wiadomo będzie na przełomie maja i czerwca. Podczas najbliższych zajęć informatyki uczniowie otrzymają kody dostępów do platformy z wynikami CKE. Skorzystają z nich już wkrótce - sprawdzą w ten sposób swoje wyniki.
Etykiety:
Sprawdzian szóstoklasisty,
Testy kompetencji,
Wydarzenia
Rekolekcje wielkopostne 30 marca - 01 kwietnia 2014 r.
W Parafii Szczukowice
odbędą się rekolekcje wielkopostne.
Niedziela 30 marca 2014 r. godzina 12.00 - Msza Święta z udziałem dzieci
Poniedziałek 31 marca 2014 r. godzina 10.45 - Spowiedź dla uczniów klas III-VI
godzina 11.30 - Msza Święta z udziałem dzieci
Wtorek 01 kwietnia 2014 r. godzina 11.30 - Msza Święta z udziałem dzieci
Niedziela 30 marca 2014 r. godzina 12.00 - Msza Święta z udziałem dzieci
Poniedziałek 31 marca 2014 r. godzina 10.45 - Spowiedź dla uczniów klas III-VI
godzina 11.30 - Msza Święta z udziałem dzieci
Wtorek 01 kwietnia 2014 r. godzina 11.30 - Msza Święta z udziałem dzieci
Zuzia podczas finału Konkursu Biblijnego

Dnia 29 marca w sobotnie, wiosenne przedpołudnie 2014 r. Zuzia uczestniczyła w finale diecezjalnym Konkursu Biblijnego, który od wielu lat organizowany jest przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Kielcach. Celem organizowania konkursu było między innymi: zachęcenie dzieci i młodzieży do pogłębienia znajomości Pisma Świętego i propagowanie wartości moralno-etycznych wpisanych w Biblii. Dyplom finalisty Zuzia odebrała z rąk świętokrzyskiego wicekuratora oświaty Grzegorza Bienia. Lista laureatów konkursu oraz wyniki zostaną ogłoszone 15 kwietnia 2014 r.
Pierwsze miejsce na Festiwalu Teatralnym pod patronatem UJK w Kielcach
Dzisiejsza impreza kulturalna odbyła się w GOK Piekoszów i miała na celu prezentację widowisk teatralnych. Zaplanowano ją tak, że przybrała formę konkursu.
Do udziału naszej szkoły w dzisiejszym wydarzeniu przyczynili się uczniowie, absolwenci, rodzice i nauczyciele, którzy pracowali bez wytchnienia na rzecz szkoły. Ponad miesiąc trwały przygotowania do Festiwalu Teatralnego zaplanowanego na środę, 26 marca 2014 r. Na tę okazję szyto stroje, tworzono dekoracje, napisano sztukę... Do takiego poświęcenia swoją postawą zachęciła wszystkich pani katechetka Agnieszka Lubczyńska oraz nauczyciele wychowawcy: Agnieszka Niebylicka oraz Sławomir Skrobot. Nasi młodzi aktorzy przedstawiali legendę o zamku z Podzamcza Piekoszowskiego. Zaangażowanie wszystkich przyczyniło się do zdobycia przez naszą szkołę pierwszego miejsca w kategorii szkół podstawowych klas IV-VI.
Etykiety:
Absolwenci,
Konkursy,
Projekty edukacyjne,
Rodzice,
Wspólne świętowanie,
Wydarzenia
Subskrybuj:
Posty (Atom)